Трансфер в готель
З аеропорту, порту, вокзалу
В обидва боки
Або тільки в один бік
Без пошуку таксі
водій вже знає куди вас везти
Індивідуальний
або груповий трансфер


Що таке трансфер

Трансфер це послуга по доставці пасажирів з аеропорту, вокзалу, морського порту в готель і назад. Трансфер можна замовити як в один бік як з аеропорту, вокзалу, морського порту в готель так і назад з готелю чи в обидва боки. По прибуттю в аеропорт вас вже чекатиме автомобіль, а водій з табличкою чекатиме вас біля виходу. Якщо у вас трансфер з готелю в аеропорт, трансфер буде забезпечений заздалегідь і вчасно, що б ви не запізнилися на свій літак. Якщо у вас замовлення шаттл трансфер то у вашому ваучері на трансфер буде точно вказано місце зустрічі.

Де надаються послуги тансферу

Безліч варіантів індивідуального і групового трансферу, надаються в більш ніж в 10700 аеропортах, вокзалах, автобусних станціях і морських терміналів з яких ми швидко і надійно доставимо вас в готель і назад. Замовити трансфер ви можете відразу після бронювання готелю, або окремо без як вам буде зручно. Послуга бронювання трансферу як і покупка електронного полісу страхування повністю автономна і може бути замовлений без додаткових умов і комісій.

Скільки коштує трансфер

Вартість туристичного трансферу вам відома заздалегідь, при бронюванні, і будьте впевнені, що це найнижча вартість вашої поїздки з аеропорту в готель і назад. Чим раніше ви бронюєте, тим більше відповідних цін і варіантів. Вам не потрібно домовлятися про вартість поїздки, і на місці нічого платити не потрібно, крім «чайових», але це вже на ваш власний розсуд. У багатьох аеропортах ви знайдете Airport Shuttle Bus Service - найдешевший спосіб дістатися з аеропорту в готель чи в аеропорт.

Трансфер: звідки куди і коли

При бронюванні вкажіть час прибуття і відправлення вашого рейсу. Перевізник вас доставить найкоротшою дорогою або найшвидшим шляхом, і врахує час необхідний, що б ви точно встигли до свого рейсу, а після прибуття в порт чи аеропорт вас точно дочекається. Якщо ви подорожуэте з дітьми, обов'язково вкажіть це, так як для перевезення можуть знадобитися спеціальні сидіння. Перевізник, який здійснює трансфер, знатиме куди їхати і кого він везе, тому мовного бар'єру при спілкуванні у вас не виникне ні за яких обставин.

Як це працює

На сторінці замовлення трансферу ви вибираєте термінал - тобто аеропорт, порт або залізничну станцію, з якої потрібно їхати, в один бік чи в обидва боки, кількість пасажирів, вказуєте рейс і час прибуття чи відправлення. Вам будуть запропоновані варіанти, з яких ви оберете свій. Заповнюєте форму бронювання, оплачуєте тільки тоді, коли ви точно будете впевнені в своїх планах. Після оплати вам відразу буде доступний ваучер, який потрібно роздрукувати. Ваучер на трансфер потрібно обов'язково віддати водієві - це як ваш квиток. Наступні дії в ваучері, і ви вже в дорозі і на вірному шляху.


Популярні напрямки

dir1

Абу-Дабі

Переглянути
dir1

Лондон

Переглянути
dir1

Берлін

Переглянути
dir1

Барселона

Переглянути

adv

Динамічне
пакетування послуг

adv

14 000
користувачів щодня

adv

Бронювання
без кредитної картки

Підписуйтесь на новини