Забронювавши готель в нашій системі бронювання, ви можете замовити візову підтримку.

Візова підтримка надається лише по тих країнах, які тут вказані. Перелік країн, за якими ми надаємо візову підтримку постійно розширюється, тому частіше повертайтеся на цю сторінку.
У цьому розділі ви можете ознайомитись з вимогами до клієнта і його документам, для того щоб оцінити можливість отримання візи. Також ви можете скачати анкету. Майте на увазі, що це не анкета посольства, а запитальник, на підставі якого і буде складена анкета, яка в подальшому буде подана в посольство. Замовлення візи не означає її автоматичну видачу.

Замовлення візової підтримки онлайн. Як це працює?

Після закінчення бронювання готелю в самому замовленні вам необхідно буде вибрати клієнта, якому необхідна візова підтримка. У новоствореному відкритому меню вибрати категорію візи і завантажити на наш сервер заповнену анкету клієнта. Зрозуміло, анкета може бути заповнена і завантажена на наш сервер пізніше, коли ви зможете відповісти повністю на всі питання анкети. Після проведеної оплати за готель і за візову підтримку, ми зв'язуємося з посольством або сервісним центром посольства для отримання дати подачі документів в посольство або сервісний центр посольства. Потім наш співробітник зв'яжеться з вами для уточнення деталей, термінів оформлення та інших питань. Якщо присутність клієнта в посольстві не потрібна, ми подамо і отримаємо документи самостійно. Якщо присутність клієнта в посольстві потрібна, то ми повідомимо дату, час і місце зустрічі клієнта з нашим співробітником, який проводить клієнта в посольство для співбесіди. Після співбесіди клієнта в посольстві наш співробітник візьме документи на отримання паспортів у клієнта, оплатить консульський збір, і в зазначений посольством день за дорученням клієнта отримає паспорта клієнта. Паспорти з візами будуть доставлені кур'єрською поштою за вказаною вами адресою.

Дякую за зацікавленість, виявлену до цього сервісу!
Популярні напрямки

dir1

Абу-Дабі

Переглянути
dir1

Лондон

Переглянути
dir1

Берлін

Переглянути
dir1

Барселона

Переглянути

adv

Динамічне
пакетування послуг

adv

14 000
користувачів щодня

adv

Бронювання
без кредитної картки

Підписуйтесь на новини